Žehlicí systém Laurastar S Pure PLUS

Tip
Značka: Laurastar
32 490 Kč 26 851,24 Kč bez DPH
Skladem

profesionální žehlička (1,26 kg) | aktivní žehlicí prkno - ventilační a vakuový systém (ventilátor 16V, 2 rychlosti) | 6 výškových nastavení (82 - 102 cm) | tlak páry 3,5 bar | hygienická pára DMS | odnímatelný zásobník na vodu (1,2 l) | zahřívání 3 minuty | AutoStop po 10 minutách | patentovaný skládací systém | integrovaná kolečka ( dva páry ) | držák na vertikální žehlení na raménku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Laurastar logo

Žehlicí systémy základní produktové řady LAURASTAR S PURE PLUS mají promyšlenou konstrukci a jsou vybaveny všemi hlavními technologiemi LAURASTAR. Vyžehlíte tak oblečení bez námahy a za méně než polovinu času a drahé energie. Navíc bezpečně obnovíte Vašim oblíbeným kouskům objem a krásu s šetrností a ochranou struktury vláken a barev.

LAURASTAR S PURE PLUS disponuje profesionální žehličkou o hmotnosti 1,26 kg, aktivním žehlicím prknem a hygienickou parou DMS. Jedná se o jedinečné technologie, které Vám dokáží poskytnout bezkonkurenční výsledky žehlení.

Profesionální žehlička poskytuje snadné a rychlé žehlení bez ohledu na žehlený materiál. V kombinaci s aktivním žehlicím prknem se z tohoto systému stává efektivní pomocník, který si Vás velice rychle získá. Žehlicí prkno je vybaveno ventilátorem, který automaticky udržuje látku na místě a umožní prožehlit více vrstev, nebo vytváří vzduchový polštář zabraňující tvorbě záhybů. Vše pro maximálně pohodlné a efektivní žehlení.

Jedná se o nastupující model žehlicího systému LAURASTAR S, který disponuje vylepšenou a lehčí žehličkoumodernějším designem, funkcí AUTO-STOP, lepším potahem a praktickým držákem na vertikální žehlení na raménku.

Objevte také přednosti vyšších řad:

Doplňkové parametry

Kategorie: Žehlící systémy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg
autonomní žehlení: neomezené
značka: Laurastar
žehlící plocha: broušený hliník
hmotnost žehličky: 1,26 kg
typ produktu: žehlicí systémy
typ systému proti vodnímu kameni: granulátový filtr součástí balení
tlak páry: konstantní tlak, 3.5 baru (zdvojený objem)
kapacita nádržky: 1,2 l
výkon ventilátoru: 16 VA, 2 rychlosti
výkon: 2200W
barva: perleťová modrá
funkce: spouštění a automatické zastavení odnímatelná nádrž na vodu integrovaná kola
pokročilé funkce: držák nádržky kontrolka prázdné nádrže kontrolka připravené páry odkládací plocha viditelná hladina vody
celková váha: 19 kg

Značka LAURASTAR je průkopníkem a světovou jedničkou v oblasti profesionálních žehlicích systémů pro domácí použití. Jejich "all-in-one" systémy se skládají z exkluzivní LAURASTAR aktivní desky, vybavené nafukovacím systémem, aby se zabránilo nechtěným skladům. Funkce odsávání Vám naopak umožní prožehlit více vrstev jediným tahem žehličky. Integrovaný, samočistící parní generátor zaručuje dlouhou životnost boileru a profesionální žehlička Vás ohromí dalšímy exkluzivnímy funkcemi. Od této chvíle, perfektní výsledky při žehlení dostupné každému, kdo miluje krásné oblečení a chce aby zůstalo dlouho krásné.

Globální lídr v oblasti inovací žehlicích systémů a parních generátorů, švýcarská značka LAURASTAR usiluje každodenně o dokonalost. LAURASTAR spojuje švýcarské know-how svých inženýrů a designérů, aby byla zaručena kvalita, přesnost a estetika, pro Švýcarsko tak proslulá.