Filtrační granulát filtry Laurastar Purify Aqua Refile

Akce
Značka: Laurastar
ZDARMAZDARMA
filtry laurastar aqua refile s
1 279 Kč 1 057,02 Kč bez DPH 426,33 Kč / 1 ks
Skladem

Vhodné pro modely:

LAURASTAR S7a / S6a / S5a / S4a / S / S PURE / SPLUS / SXTRA / PREMIUM S3 a starší modely MAGIC iS5 / X1 / X2 / PULSE / PULSE SILVER / EXCELLO 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Laurastar logo

Filtrační granulát Purify / Aqua Refile je určen pro žehlicí systémy Laurastar modelová řada S. A  také pro starší modely s nádobou na sypaný filtrační granulát. Použitím originálních náplní Laurastar chráníte svůj žehlicí systém před usazováním vodního kamene a před korozí. Tím několika násobně prodlužujete jeho bezproblémový provoz a životnost celého zařízení Laurastar. Snížením obsahu solí v používané vodě, dochází i ke zlepšení kvality generované páry. Jakmile zmizí modré granule - indikátor opotřebení filtru, je třeba granulát vyměnit dle návodu.

Značka LAURASTAR je průkopníkem a světovou jedničkou v oblasti profesionálních žehlicích systémů pro domácí použití. Jejich "all-in-one" systémy se skládají z exkluzivní LAURASTAR aktivní desky, vybavené nafukovacím systémem, aby se zabránilo nechtěným skladům. Funkce odsávání Vám naopak umožní prožehlit více vrstev jediným tahem žehličky. Integrovaný, samočistící parní generátor zaručuje dlouhou životnost boileru a profesionální žehlička Vás ohromí dalšímy exkluzivnímy funkcemi. Od této chvíle, perfektní výsledky při žehlení dostupné každému, kdo miluje krásné oblečení a chce aby zůstalo dlouho krásné.

Globální lídr v oblasti inovací žehlicích systémů a parních generátorů, švýcarská značka LAURASTAR usiluje každodenně o dokonalost. LAURASTAR spojuje švýcarské know-how svých inženýrů a designérů, aby byla zaručena kvalita, přesnost a estetika, pro Švýcarsko tak proslulá.