Žehlicí systém DomoSwiss EXCLUSIV

Akce Novinka Tip
Značka: Laurastar
44 990 Kč –11 %
zehlici system laurastar s pure plus 1
44 990 Kč –11 % 39 990 Kč 33 049,59 Kč bez DPH
Skladem

EXCLUSIV je námi doplněný model nové řady Laurastar "S" v maximální výbavě a se všemi původními funkcemi. Vychází z dříve nejprodávanějšího modelu X1. Vznikl na základě podnětů našich zákazníků, kteří preferují léty osvědčenou modelovou řadu "S", ale nechtějí se spokojit s omezenými funkcemi a základní výbavou. Díky 20-ti rokům servisních zkušeností, dokážeme u této řady doplnit a oživit všechny původní funkce, které pak řadí tento žehlicí systém do nejvyšší třídy. Na tento model poskytujeme 5 LET BEZPLATNÝ SERVIS

Detailní informace

Detailní popis produktu

S tímto modelem se opět můžete těšit na maximální pohodlí a komfort při žehlení a využívat všech pokročilých funkcí jako u nejdražších modelů řady Laurastar SMART:

  • AUTOMATICKÁ PÁRA
  • AUTOMATICKÉ NAFUKOVÁNÍ A ODSÁVÁNÍ
  • SAMONAVÍJENÍ KABELU
  • FUNKCE AUTO-STOP
  • 5 LET BEZPLATNÝ SERVIS

Značka LAURASTAR je průkopníkem a světovou jedničkou v oblasti profesionálních žehlicích systémů pro domácí použití. Jejich "all-in-one" systémy se skládají z exkluzivní LAURASTAR aktivní desky, vybavené nafukovacím systémem, aby se zabránilo nechtěným skladům. Funkce odsávání Vám naopak umožní prožehlit více vrstev jediným tahem žehličky. Integrovaný, samočistící parní generátor zaručuje dlouhou životnost boileru a profesionální žehlička Vás ohromí dalšímy exkluzivnímy funkcemi. Od této chvíle, perfektní výsledky při žehlení dostupné každému, kdo miluje krásné oblečení a chce aby zůstalo dlouho krásné.

Globální lídr v oblasti inovací žehlicích systémů a parních generátorů, švýcarská značka LAURASTAR usiluje každodenně o dokonalost. LAURASTAR spojuje švýcarské know-how svých inženýrů a designérů, aby byla zaručena kvalita, přesnost a estetika, pro Švýcarsko tak proslulá.