Teflonový nástavec Laurastar PROTECT

Značka: Laurastar
1 179 Kč 974,38 Kč bez DPH
Skladem

Ochranný teflonový nástavec Laurastar PROTECT

Vhodné pro modely:

LAURASTAR / S6a / S5a / S4a / S / S PURE / S PLUS / PREMIUM S3 a starší modely MAGIC iS5 / X1 / EXCELLO 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranný teflonový nástavec Laurastar PROTECT

Tento ochranný teflonový nástavec LAURASTAR je vyvinut nejen na ochranu jemných tkanin. Díky speciálnímu povrchu, který okamžitě snižuje teplotu žehlicí plochy zabraňuje oleštění a zároveň umožňuje žehlit materiály jako je syntetika, tyl, hedvábí bez snižování teploty. Bezpečně ochrání i potisky na tričkách

Značka LAURASTAR je průkopníkem a světovou jedničkou v oblasti profesionálních žehlicích systémů pro domácí použití. Jejich "all-in-one" systémy se skládají z exkluzivní LAURASTAR aktivní desky, vybavené nafukovacím systémem, aby se zabránilo nechtěným skladům. Funkce odsávání Vám naopak umožní prožehlit více vrstev jediným tahem žehličky. Integrovaný, samočistící parní generátor zaručuje dlouhou životnost boileru a profesionální žehlička Vás ohromí dalšímy exkluzivnímy funkcemi. Od této chvíle, perfektní výsledky při žehlení dostupné každému, kdo miluje krásné oblečení a chce aby zůstalo dlouho krásné.

Globální lídr v oblasti inovací žehlicích systémů a parních generátorů, švýcarská značka LAURASTAR usiluje každodenně o dokonalost. LAURASTAR spojuje švýcarské know-how svých inženýrů a designérů, aby byla zaručena kvalita, přesnost a estetika, pro Švýcarsko tak proslulá.