Filtrační patrona filtry Laurastar Smart

Značka: Laurastar
ZDARMAZDARMA
filtry laurastar purify aqua refile smart 1
1 279 Kč 1 057,02 Kč bez DPH
Skladem

Vhodné pro nové modely SMART:

LAURASTAR SMART I / SMART M / SMART U /

Detailní informace

Detailní popis produktu

Laurastar logo

Filtrační PATRONA - CARTRIDGE Purify je určen pro žehlicí systémy Laurastar modelová řada SMART. Použitím originálních náplní Laurastar chráníte svůj žehlicí systém před usazováním vodního kamene a před korozí. Tím několika násobně prodlužujete jeho bezproblémový provoz a životnost celého zařízení Laurastar. Snížením obsahu solí v používané vodě, dochází i ke zlepšení kvality generované páry. Jakmile zmizí modré granule - indikátor opotřebení filtru, je třeba granulát vyměnit dle návodu. 

NELZE BEZ ÚPRAVY POUŽÍT PRO STARŠÍ MODELY S NÁDOBOU NA SYPANÝ GRANULÁT !

pro starší modely objednáte ZDE:

Značka LAURASTAR je průkopníkem a světovou jedničkou v oblasti profesionálních žehlicích systémů pro domácí použití. Jejich "all-in-one" systémy se skládají z exkluzivní LAURASTAR aktivní desky, vybavené nafukovacím systémem, aby se zabránilo nechtěným skladům. Funkce odsávání Vám naopak umožní prožehlit více vrstev jediným tahem žehličky. Integrovaný, samočistící parní generátor zaručuje dlouhou životnost boileru a profesionální žehlička Vás ohromí dalšímy exkluzivnímy funkcemi. Od této chvíle, perfektní výsledky při žehlení dostupné každému, kdo miluje krásné oblečení a chce aby zůstalo dlouho krásné.

Globální lídr v oblasti inovací žehlicích systémů a parních generátorů, švýcarská značka LAURASTAR usiluje každodenně o dokonalost. LAURASTAR spojuje švýcarské know-how svých inženýrů a designérů, aby byla zaručena kvalita, přesnost a estetika, pro Švýcarsko tak proslulá.